Jsme profesionály v oboru

Stavitelství

Máme přes 25 let zkušeností

Stavitelství

Splníme Váš sen

Stavitelství

O SPOLEČNOSTI

Stavitelství Drobil

Počátky společnosti

Společnost DROBIL – STAVITELSTVÍ s.r.o. vznikla v roce 1994.

Hlavním předmětem podnikání byla od založení stavební výroba. Společnost působila do roku 2005 ve Spolkové republice Německou, kde hlavní činností byla výstavba rodinných a bytových domů.

Nabyté zkušenosti začala společnost využívat od roku 2000 i v České republice. Kromě čisté stavební výroby se začala rozvíjet spolupráce převážně s německými investory v oblasti přípravy a realizace průmyslových staveb a staveb občanské vybavenosti Posléze společnost přistoupila i k realizaci vlastních developerských projektů.

Současnost společnosti

Společnost zajišťuje služby v oblasti přípravy a realizace velkých investičních celků jak pro domácí tak zahraniční investory a specializuje se na komplexní stavební dodávky technicky náročnějších rodinných domů a rekonstrukcí .

Dále poskytuje komplexní služby v oblasti projektového řízení velkých stavebních celků – výběr zhotovitele , cenový konzultant projektu, technický dozor stavby.

Kontaktujte nás


V Šipce 694/4 301 00 Plzeň

ZAMĚŘENÍ SLUŽEB

Co nabízíme

Projektové řízení

Jedná se řízení určitého projektu od fáze přípravy záměru , přes jeho realizaci až po jeho dokončení a přípravu pro provoz a to po stránce technické, nákladové i poradenství ve smluvních vztazích.

Provádění staveb

Společnost provádí generální dodávky průmyslových, občanských a bytových.Specializuje se zejména na technicky náročné rodinné domy vč. tzv inteligentních a rekonstrukce.

Developerská činnost

Společnost provádí developerskou činnost v oblasti výstavby průmyslové, občanské a obnovitelných zdrojích energie.

V Šipce 694/9, Plzeň

279220843/0300

Projekt podpořen Evropskou Unií

Stavitelství Drobil s.r.o. © 1994 - 2022 | Vytvořil Kadlec Software © 2016 - 2022